Forza 300
Honda NSS300 Forza - widok przedstawiający szary skuter z lewej strony.

NSS300 Forza

Możesz więcej

Skuter klasy premium.

Całkowicie nowa Honda NSS300 Forza to prosty w obsłudze skuter przeznaczony do codziennej eksploatacji, dzięki któremu dojazd do pracy może być niezwykle ekscytujący. Kompleksowo zmodernizowana, dynamiczna NSS300 Forza wygodnie przewiezie Ciebie i pasażera nawet w odległe miejsce.

Nowe horyzonty

Wyobraź sobie, że dojazd do pracy daje Ci tyle przyjemności, co weekendowa przejażdżka.

NSS300 Forza to zgrabny, łatwy w prowadzeniu skuter wyposażony w silnik chłodzony cieczą, który rozwija imponującą moc i wysoki moment obrotowy wszystko przy minimalnym zużyciu paliwa. Dzięki temu masz zawsze świetny nastrój, niezależnie od tego, czy jedziesz przez zatłoczone miasto w godzinach szczytu, czy przemierzasz długą trasę.

Honda NSS300 Forza - widok przedstawiający skuter z kierowcą z przedniej perspektywy. Zdjęcie przedstawia skuter na drodze skierowany w lewo.

Płynne linie

Zaprojektowany do poszerzania horyzontów.

Honda NSS300 Forza - widok przedstawiający skuter na drodze z kierowcą i pasażerem z przedniej perspektywy.

Doskonałe właściwości aerodynamiczne umożliwiają komfortową jazdę przez cały rok.

Udoskonalona aerodynamiczna owiewka przednia oferuje skuteczne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi i ułatwia manewrowanie w gęstym ruchu miejskim oraz na parkingach. Wygodne siedzenie zapewnia naturalną, odprężoną pozycję za kierownicą. To ważny atut podczas dłuższych podróży.

Stylowa funkcjonalność

Dwa schowki w przedniej owiewce umożliwiają przewóz podręcznych przedmiotów; zamykany schowek z lewej strony można zablokować przełącznikiem umieszczonym przy wyłączniku zapłonu. W schowku znajduje się gniazdo zasilania akcesoriów 12 V oraz pokrywa serwisowa, która umożliwia szybkie podłączenie dodatkowych urządzeń.

Honda NSS300 Forza - zbliżenie przedstawiające reflektor, szybę oraz kierunkowskazy.

Reflektory Hondy NSS300 Forza. Przednie światła i kierunkowskazy podkreślają dynamiczną stylistykę skutera.

Honda NSS300 Forza - widok przedstawiający skuter zaparkowany przed hotelem z tylnej perspektywy i kierowcę z pasażerem wchodzących do budynku.

Boczna podpórka dostępna w standardzie ułatwia codzienną eksploatację skutera.

Akcesoria

Zawsze znajdziesz miejsce na dodatkowy bagaż.

Odkryj nowe zakątki z Hondą NSS300 Forza wyposażoną w oryginalne akcesoria Honda. Dodatkowa przestrzeń bagażowa, elementy wykończenia lub akcesoria ochronne... wszystkie dostępne akcesoria zostały zaprojektowane przez inżynierów i stylistów Hondy, aby idealnie pasowały do Twojej maszyny.

Honda Forza - zbliżenie tylnej części przedstawiające górny kufer.